niedziela, 29 września 2013

Welcome / Sweater with studs

Witam, tak więc to mów pierwszy post na moim pierwszym blogu. Za bardzo nie wiem co napisać więc napiszę coś o mnie. Tak więc jestem 15-letnią dziewczyną, mam na imię Paulina. Mam chłopaka. Interesuję się modą i DIY. Zajmuję się tym od dość dawna, gdzieś tak od 2/3 lat, nie wiem dokładnie. Na początku robiłam głównie kolczyki i je sprzedawałam zysk miałam z nich spory bo wtedy były modne długie kolorowe kolczyki a że ja sprzedawałam je tanio to wszystkie ciocie, koleżanki cioć, moje koleżanki itp. kupowały. W czasem zaczęłam przerabiać coraz więcej rzeczy, teraz bardzo rzadko się zdarza że w mojej stylizacji niema żadnej rzeczy mojego projektu. Zdarza mi się też sprzedawać ubrania albo robić na zamówienie napisy lub np. doszywać ćwieki, zwężać coś. Pomysł na bloga przyszedł mi do głowy już kiedyś ale wtedy jakoś nie myślałam o tym poważnie. Dopiero teraz, za namową kilku osób go założyłam. Będę tu zamieszczać zdjęcia przerobionych przeze mnie ubrań ale też stylizacje z przerobionymi ubraniami. Zacznę teraz, od sweterka. Strasznie proste DIY ale dzięki temu zaczęłam chodzić w tym swetrze. Znalazłam go w szafie mamy, miał długie rozszerzane na dole rękawy, trzeba było je skrócić i obszyć. Potem doszyłam na ramionach złote ćwieki i efekt moim zdaniem jest bardzo dobry.





 sweterek-DIY, spódnica-butik, buty-deichmann