poniedziałek, 14 kwietnia 2014

wtorek, 18 marca 2014

GALAXY SWAG

 Mój pierwszy nadruk na koszulce akrylami, robiony w wakacje, dość dawno, robiłam go z myślą sprzedania, nie noszenia. Jak na pierwsze starcie z farbami akrylowymi, dość trudne wybrałam sobie zadanie, przynajmniej tak mi się wydawało. Motyw galaxy. Oglądałam ubrania, dodatki z tym motywem wielokrotnie w internecie, więc pomyślałam, czemu nie?
Tutorial
 Zwykły biały T-shirt, odcięłam rękawy, ponaciągałam (wtedy nie widać miejsca cięcia, materiał się ładnie podwija do środka).

 Zrobiłam szablon z papieru samoprzylepnego, nakleiłam go na koszulkę. Następnie za pomocą małej gąbeczki nakładałam farbę. Najpierw cały napis pomalowałam czarnym kolorem, potem doszły fioletowe, granatowe, niebieskie, różowe, błękitne, szare i białe plamy. Na koniec lekko popryskałam srebrnym sprayem i porobiłam małe białe kropeczki za pomocą cienkiego nylonowego pędzelka. 

Aktualnie koszulka nie należy do mnie, spoczywa w rękach dziewczyny, której znacznie bardziej, niż mnie odpowiadają klimaty 'swag'.

Komentarze mile widziane :)

sobota, 25 stycznia 2014

Cross necklace

Pierwszy post był dodany baaardzo dawno temu ale nie było czasu i chęci na dalsze prowadzenie bloga.
Dziś naszyjnik z krzyżem, który jest bardzo popularny w sklepach. Mój z ćwieków. Mały tutorial:

Najpierw trzeba zmierzyć ćwieki ile na ile mają cm, potem narysować na materiale 2 krzyże w odniesieniu do rozmiaru ćwieków. Potem wycinanie. 

 Następnie należy wypełnić materiałowe krzyże ćwiekami, przy jednym u góry zostawić jedno wystające "skrzydełko" (?)

Teraz wystarczy tylko skleić ze sobą dwa krzyże, (ja skleiłam klejem na gorąco z pistoletu i trzyma się dobrze) i zostawione "skrzydełko" zawinąć w sposób żeby powstał jakby haczyk na który przyczepimy kółeczko, przez które przewleczemy łańcuszek.
                                       jeansy, pasek-sh,  sweter-?,  t-shirt-h&m    |    bluza-h&m, spodnie-?, zegarek-rubicon

niedziela, 29 września 2013

Welcome / Sweater with studs

Witam, tak więc to mów pierwszy post na moim pierwszym blogu. Za bardzo nie wiem co napisać więc napiszę coś o mnie. Tak więc jestem 15-letnią dziewczyną, mam na imię Paulina. Mam chłopaka. Interesuję się modą i DIY. Zajmuję się tym od dość dawna, gdzieś tak od 2/3 lat, nie wiem dokładnie. Na początku robiłam głównie kolczyki i je sprzedawałam zysk miałam z nich spory bo wtedy były modne długie kolorowe kolczyki a że ja sprzedawałam je tanio to wszystkie ciocie, koleżanki cioć, moje koleżanki itp. kupowały. W czasem zaczęłam przerabiać coraz więcej rzeczy, teraz bardzo rzadko się zdarza że w mojej stylizacji niema żadnej rzeczy mojego projektu. Zdarza mi się też sprzedawać ubrania albo robić na zamówienie napisy lub np. doszywać ćwieki, zwężać coś. Pomysł na bloga przyszedł mi do głowy już kiedyś ale wtedy jakoś nie myślałam o tym poważnie. Dopiero teraz, za namową kilku osób go założyłam. Będę tu zamieszczać zdjęcia przerobionych przeze mnie ubrań ale też stylizacje z przerobionymi ubraniami. Zacznę teraz, od sweterka. Strasznie proste DIY ale dzięki temu zaczęłam chodzić w tym swetrze. Znalazłam go w szafie mamy, miał długie rozszerzane na dole rękawy, trzeba było je skrócić i obszyć. Potem doszyłam na ramionach złote ćwieki i efekt moim zdaniem jest bardzo dobry.





 sweterek-DIY, spódnica-butik, buty-deichmann