sweterek-DIY, spódnica-butik, buty-deichmann
niedziela, 29 września 2013
Welcome / Sweater with studs
Witam, tak więc to mów pierwszy post na moim pierwszym blogu. Za
bardzo nie wiem co napisać więc napiszę coś o mnie. Tak więc jestem
15-letnią dziewczyną, mam na imię Paulina. Mam chłopaka. Interesuję się modą i DIY.
Zajmuję się tym od dość dawna, gdzieś tak od 2/3 lat, nie wiem
dokładnie. Na początku robiłam głównie kolczyki i je sprzedawałam zysk
miałam z nich spory bo wtedy były modne długie kolorowe kolczyki a że ja
sprzedawałam je tanio to wszystkie ciocie, koleżanki cioć, moje
koleżanki itp. kupowały. W czasem zaczęłam przerabiać coraz więcej
rzeczy, teraz bardzo rzadko się zdarza że w mojej stylizacji niema
żadnej rzeczy mojego projektu. Zdarza mi się też sprzedawać ubrania albo
robić na zamówienie napisy lub np. doszywać ćwieki, zwężać coś. Pomysł
na bloga przyszedł mi do głowy już kiedyś ale wtedy jakoś nie myślałam o
tym poważnie. Dopiero teraz, za namową kilku osób go założyłam. Będę tu
zamieszczać zdjęcia przerobionych przeze mnie ubrań ale też stylizacje z
przerobionymi ubraniami. Zacznę teraz, od sweterka. Strasznie proste
DIY ale dzięki temu zaczęłam chodzić w tym swetrze. Znalazłam go w
szafie mamy, miał długie rozszerzane na dole rękawy, trzeba było je
skrócić i obszyć. Potem doszyłam na ramionach złote ćwieki i efekt moim
zdaniem jest bardzo dobry.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Cześć. Ładny sweterek i ogółem wszytsko. xd Czekam no kolejny post. Jakich ćwieków użyłaś.? (plastikowe, metalowe, przyszywane czy wbijane)
OdpowiedzUsuńDziękuję :) użyłam przyszywanych ćwieków
UsuńŚwietny sweter! Chyba zrobię coś podobnego i też zacznę chodzić w sweterkach :)
OdpowiedzUsuń