Mój pierwszy nadruk na koszulce akrylami, robiony w wakacje, dość dawno, robiłam go z myślą sprzedania, nie noszenia. Jak na pierwsze starcie z farbami akrylowymi, dość trudne wybrałam sobie zadanie, przynajmniej tak mi się wydawało. Motyw galaxy. Oglądałam ubrania, dodatki z tym motywem wielokrotnie w internecie, więc pomyślałam, czemu nie?
Tutorial
Zwykły biały T-shirt, odcięłam rękawy, ponaciągałam (wtedy nie widać miejsca cięcia, materiał się ładnie podwija do środka).
Zrobiłam szablon z papieru samoprzylepnego, nakleiłam go na koszulkę. Następnie za pomocą małej gąbeczki nakładałam farbę. Najpierw cały napis pomalowałam czarnym kolorem, potem doszły fioletowe, granatowe, niebieskie, różowe, błękitne, szare i białe plamy. Na koniec lekko popryskałam srebrnym sprayem i porobiłam małe białe kropeczki za pomocą cienkiego nylonowego pędzelka.
Aktualnie koszulka nie należy do mnie, spoczywa w rękach dziewczyny, której znacznie bardziej, niż mnie odpowiadają klimaty 'swag'.
Komentarze mile widziane :)

Fajny pomysł na koszulkę :) Ile bierzesz za takie cudo?
OdpowiedzUsuń